Szkolenie dla Collegium Cavitas

Grudzień 2019 r. koniec roku

Koniec roku to czas nie tylko podsumowań, co się zrobiło w danym roku, ale też bardzo dobry moment na określenie sobie nowych postanowień noworocznych.

W kwestii podsumowań to uważam rok 2019 jako przełomowy zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Zawodowo postanowiłem oprócz pracy tzw. „na etat” rozwijać swoją działalność. Działalność szkoleniowo-eventową. Jest to dla mnie bardzo dobry moment do bliższego poznania siebie i wyznaczania sobie celów do osiągnięcia.

W grudniu dzięki @Aneta Siejka przeprowadziłem szkolenie z podstaw MS Excel 2016 wraz z elementami tabel przestawnych dla grupy studentów @Collegium Civitas, dla których Aneta Siejka prowadzi zajęcia pn. Analizy trendów konsumenckich. Jako feedback otrzymałem od studentów pozytywne opinie.

Nowe wyzwania

Jednak ważniejsze dla mnie jest patrzenie w przyszłość i planowanie nowych działań. Wczoraj na linkedin.pl przeczytałem informację od twórczy strony Sail & Learn, w której prosił o napisanie w komentarzach jaką pamiątkę chcielibyśmy posiadać z wyprawy sail and learn. Ankieta zawierała możliwość wybrania m.in. pamiątki w postaci profesjonalnego kompasu, który będzie przypominał o trzymaniu właściwego kursu w życiu, a do tego świetnie sprawdzi się w wycieczkach. Ten kompas szczególnie ma dla mnie metaforyczne znaczenie. Właśnie dlatego, że przypomina i wyznacza kurs szczególnie w życiu i jest pomocny w tym żeby się nie pogubić w zakamarkach codzienności.

W 2020 roku zamierzam dalej rozwijać działalność w kierunku prowadzenia nowych ciekawych szkoleń, ale również tworzenia publikacji. Zamierzam nagrywać 2-3 minutowe filmiki pozwalające zgłębić potęgę tego tak praktycznego arkusza kalkulacyjnego jakim jest MS Excel.

Życzę wszystkim dużo radości i spełnienia postanowień noworocznych w nadchodzącym 2020 r. Żeby te postanowienia, które sobie obraliście nie zostały odłożone na później i doczekały się konsekwentnej realizacji w nadchodzącym nowym roku.

Udostępnij
Najnowsze wpisy
Sprawdź również materiały do pobrania

Zapisz się do newslettera!

Postaw na naukę Excela online – prosto, przyjemnie, ciekawie i systematycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *