Szkolenia Excel

Szkolenia Excel dla firm, organizacji i osób prywatnych

Szkolenia Excel z CASE to komfortowa i skuteczna forma nauki programu wykorzystywanego przez firmy na całym świecie! I Ty możesz wykorzystywać jego potencjał w pełni.

Cel szkolenia Excel w CASE to uczynienie pracy Twojej firmy łatwiejszą i skuteczniejszą. Wykorzystaj tę szansę! Określ poziom umiejętności swoich pracowników oraz potrzeby firmy i wybierz szkolenie, które sprawi, że obsługa Excel będzie bezproblemowa.

Oferowane przez nas szkolenia

Chcesz opanować podstawy? A może podszlifować umiejętności swoich pracowników? W CASE pokażemy Ci obsługę Excela krok po kroku na każdym poziomie zaawansowania!

Nauka Excela dla początkujących – postaw pierwsze kroki w świecie arkuszy kalkulacyjnych!

Znasz już podstawy? Pora wynieść swoje umiejętności na wyższy poziom!

 

Wykorzystuj Excela do maksimum w codziennej pracy swojej firmy ze szkoleniem Excela dla zaawansowanych.

Czego możesz się po nas spodziewać?

Szkolenia Excel przygotowane przez CASE to przyjemna forma nauki nastawiona na jak najszybsze wykorzystanie wiedzy w praktyce.

Pożegnaj się z niepotrzebnymi formułami, których nigdy nie wykorzystasz. Postaw na szkolenie z Excela, które przekaże Ci przydatną wiedzę z zakresu obsługi programu!

Nauka Excela - dlaczego to taka ważna umiejętność?

MS Excel to podstawa efektywnej pracy biura. Czy masz pewność, że Twój zespół wykorzystuje jego potencjał i nie traci czasu na chaotyczne szukanie wiedzy w czasie pracy? Dobra znajomość Excela to przede wszystkim:

Umów konsultację, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie szkolenie do Twoich potrzeb.

Sprawdź, co
o nas mówią

Zadowolenie naszych klientów to dowód dla jakości naszych działań. Powiedz nam, jak możemy pomóc też Tobie!