MS Excel Podstawy

Kurs Microsoft Excel od podstaw - na dobry początek!

Szukasz przystępnego szkolenia EXCEL dla pracowników, którego efekty są widoczne w codziennej pracy? Zacznij od podstaw! Skorzystaj z pomocy specjalistów i zorganizuj naukę podstaw Excela tak, by opanować je szybko i skutecznie.

Szkolenie MS Excel Podstawy przygotowane przez CASE to skondensowana dawka najpotrzebniejszej wiedzy, bez zbędnych funkcji i informacji. Kurs będzie doskonałym rozwiązaniem dla firm, jak i indywidualnych kursantów.

Nie zmarnuj szansy i zacznij optymalizować pracę biura już teraz!

Co zapewni to szkolenie?

Przede wszystkim przekażemy bazową wiedze o programie Excel! Podstawy formuł i funkcji, pierwsze kroki w obsłudze najsłynniejszego programu na świecie, przydatne triki… to wszystko czeka na Ciebie i Twoją firmę!

Swobodną pracę zastosowaniem arkusza kalkulacyjnego

Widok tabelki Excela i najróżniejszych funkcji nie będzie już przerażać i konsternować. Podstawy Excela umożliwią sprawne działanie.

Większą efektywność w miejscu pracy

MS Excel to niezastąpione narzędzie pracy w firmie. Zadbaj o jego znajomość a zoptymalizujesz procesy i wniesiesz do niej większą wartość.

Polepszysz pozycję firmy na rynku

Znajomość Excela pozwoli Ci usprawnić działania firmy. Postaw na efektywność, porządek, analizę i zwiększoną konkurencyjność na rynku!

Zakres szkolenia

Poznaj podstawy Excela dzięki przejrzystemu szkoleniu, które zostało stworzone w oparciu o potrzeby na rynku pracy.

W ramach tej części szkolenia poznasz podstawowe informacje i pojęcia o Excelu (skoroszyt, arkusz, komórka), interfejs programu (wstążka, pasek szybki dostęp), korzystanie z backstage, wyszukiwanie, wybieranie komórek i ich zakresów oraz różne typy zapisywania plików Excel.

Dowiesz się m.in. jak wprowadzać i edytować dane (np. daty, czas, liczby), wypełniać serią, zaznaczać komórki, przenosić ich zawartość, modyfikować oraz autoformatować szerokość i wysokość kolumn i wierszy.

Ta część zostanie poświęcona na formatowanie czcionki, liczb, daty, czasu, formaty procentowe, obramowanie, cieniowanie komórek, wyrównywanie danych w komórkach, scalanie i dzielenie scalonych komórek, zawijanie tekstu.

Poznasz podstawowe działanie matematyczne używane w arkuszu, co to jest adresowanie względne, bezwzględne i mieszane, funkcje podsumowujące np. SUMA, ŚREDNIA, MAX, MIN), formuły warunkowe (JEŻELI, LICZ.JEŻELI), formuły daty i czasu.

Tworzenie wykresów, zmiana zakresu danych, poszczególne elementy wykresów oraz ich modyfikowanie, formatowanie i filtrowanie wykresów.

Przygotowanie danych, szybkie sortowanie, sortowanie niestandardowe, filtry liczb, tekstu, koloru.

Dodawanie, usuwanie, ukrywanie i odkrywanie arkuszy, zmiana nazwy i koloru arkusza, wykorzystywanie danych z wielu arkuszy i skoroszytów.

Przygotowanie i modyfikacja arkusza do wydruku (orientacja, numerowanie, wyrównywanie elementów na stronie, marginesy), drukowanie wykresów.

Cena szkolenia:

350 zł netto

Decydując się na zakup otrzymasz:

O szkoleniowcu

Zna MS Excel jak własną kieszeń i jest gotowy dzielić się wiedzą na jego temat. Od podstawowych informacji po zaawansowane triki ułatwiające codzienną pracę – pomoże Ci zdobyć wiedzę, której potrzebujesz.

Z jego pomocą sprawnie opanujesz podstawy Excela i zyskasz kolejnego asa do wykorzystania na rynku pracy! Pomoże zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

Sprawdź, co
o nas mówią

Zadowolenie naszych klientów to dowód dla jakości naszych działań. Powiedz nam, jak możemy pomóc też Tobie!

Masz pytanie? Wypełnij formularz i porozmawiajmy!

Wiemy, że dobór odpowiedniego szkolenia to bardzo ważna decyzja. Pomożemy Ci ją podjąć!

Nasze pozostałe szkolenia

Program Excel w Twojej firmie już funkcjonuje? Podstawy są opanowane? Szukasz czegoś więcej? W CASE przygotowaliśmy również propozycję szkoleń na wyższym poziomie zaawansowania.

Znasz już podstawy? Pora wynieść swoje umiejętności na wyższy poziom!

Wykorzystuj Excela do maksimum w codziennej pracy swojej firmy ze szkoleniem Excela dla zaawansowanych.