MS Excel Średniozaawansowany

Szkolenie Microsoft Excel Średniozaawansowany - pójdź o krok dalej!

Excel Średniozaawansowany to propozycja dla osób, które opanowanie podstaw Excela mają już za sobą. Opracowane przez nas szkolenie rozwinie możliwości pracy na plikach, analizy i przechowywania danych. Szkolenie świetnie sprawdzi się zarówno dla pracowników, którzy dopiero się go uczą, jak i do utrwalenia wykorzystywanej na co dzień wiedzy. Nie przegap okazji do samorozwoju zapisz się na nasz kurs i odkryj nowe możliwości pracy z arkuszem kalkulacyjnym już teraz.

Co zapewni to szkolenie?

Ugruntujesz podstawową wiedzę z zakresu MS Excel, ale przede wszystkim poszerzysz ją o nowe przydatne formuły, triki i funkcje. Excel średniozaawansowany to sposób na skuteczny rozwój!

Utrwalenie i poszerzenie
wiedzy

Średniozaawansowany nie tylko pozwoli Twoim pracownikom na zdobycie nowej wiedzy - ugruntuje on też tę podstawową.

Poznasz nowe funkcje Excela przydatne w pracy

Podniesienie Excela na poziom średniozaawansowany to łatwy i przyjemny sposób na ułatwienie codziennej pracy - rób to samo, ale szybciej i skuteczniej!

Polepszysz pozycję firmy na rynku

Znajomość Excela pozwoli Ci usprawnić działania firmy. Postaw na efektywność, porządek, analizę i zwiększoną konkurencyjność na rynku!

Zakres szkolenia

Odkryj Excel Średniozaawansowany! Zagadnienia, które poruszymy na szkoleniu przydadzą Ci się w codziennej pracy.

Adresowanie względne, bezwzględne i mieszane, adresowanie z innych arkuszy, wykorzystywanie nazwanych zakresów, funkcje logiczne, daty i czasu, tekstowe, warunkowe, wyszukiwania, transpozycja, sumy warunkowe

Konsolidowanie danych, usuwanie duplikaty, grupowanie i rozgrupowywanie danych, importowanie danych z różnych źródeł zewnętrznych (np. plików tekstowych lub csv, stron internetowych), stosowanie, różne metody wklejania danych.

Reguły filtrowania, sortowanie wg wartości, wielu kolumn jednocześnie (sortowanie niestandardowe), autofiltry, filtrowanie z podziałem na typy danych, sortowanie i filtrowanie z użyciem kolorów i ikon, tworzenie kryteriów filtrowania.

Typy wykresów i określanie źródeł danych, formatowanie wykresów z galerii i ręczne, tworzenie szablonów, modyfikowanie wykresów, dodawanie etykiet, tytułów.

Automatyczne formatowanie w zależności od wartości, zarządzanie regułami (menedżer reguł), modyfikowanie standardowych reguł.

Narzędzie do tworzenia konspektu, stosowanie sum częściowych, grupowanie i rozgrupowywanie danych.

Tworzenie i formatowanie tabel, dynamiczne nazwany zakres, konwertowanie z tabeli na zakres.

Blokowanie arkuszy, widoki skoroszytu, komentarze

Tworzenie tabel przestawnych, obliczenia, sortowanie i filtrowanie, tworzenie wykresów przestawnych, formatowanie, fragmentatory i osie czasu, niestandardowe obliczenia, tworzenie wykresów przestawnych.

Cena szkolenia:

580 zł netto

Decydując się na zakup otrzymasz:

O szkoleniowcu

Zna MS Excel jak własną kieszeń i jest gotowy dzielić się wiedzą na jego temat. Od podstawowych informacji po zaawansowane triki ułatwiające codzienną pracę – pomoże Ci zdobyć wiedzę, której potrzebujesz.

Z jego pomocą sprawnie opanujesz podstawy Excela i zyskasz kolejnego asa do wykorzystania na rynku pracy! Pomoże zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

Sprawdź, co
o nas mówią

Zadowolenie naszych klientów to dowód dla jakości naszych działań. Powiedz nam, jak możemy pomóc też Tobie!

Masz pytanie? Wypełnij formularz i porozmawiajmy!

Wiemy, że dobór odpowiedniego szkolenia to bardzo ważna decyzja. Pomożemy Ci ją podjąć!

Nasze pozostałe szkolenia

Program Excel w Twojej firmie już funkcjonuje? Podstawy są opanowane? Szukasz czegoś więcej? W CASE przygotowaliśmy również propozycję szkoleń na wyższym poziomie zaawansowania.

Szukasz szkolenia, które będzie idealne na początek pracy z MS Excel?

Wykorzystuj Excela do maksimum w codziennej pracy swojej firmy ze szkoleniem Excela dla zaawansowanych.