O mnie

Bartosz Twardowski - o mnie

Informacje o organizatorze i prowadzącym szkolenia.

Bartosz Twardowski

Nazwa firmy CASE Centrum Szkoleń i Eventów wpadła mi do głowy podczas prowadzenia samochodu 🙂 Brzmi to bardzo dziwnie, ale sam pomysł już mi dość długo chodził po głowie. Pomysł krystalizował się jakiś czas, a teraz go realizuję. Tak więc postanowiłem rozpocząć swoją przygodę z własną działalnością od organizowania i prowadzenia szkoleń z MS Excel, a z czasem zamierzam również organizować eventy.
Posiadam wieloletnią praktykę pracy z pakietem MS Office, w tym również MS Excel, MS Word, MS Power Point. Swoje doświadczenie zdobyłem czytając wiele publikacji związanych z arkuszem kalkulacyjnym, uczestnicząc w szkoleniach. Natomiast praktykę zdobyłem podczas ponad 15 letniego korzystania z Excela w pracy zawodowej w administracji publicznej. Miałem z nim do czynienia przy tworzeniu budżetu (przede wszystkim tabele przestawne, wielkie pliki z dużą ilością danych) oraz podczas nadzorowania inwestycji (tworzenie zestawień, analiz). Często również przeprowadziłem szkolenia wewnętrzne dla współpracowników.
Pracując w administracji zetknąłem się również z organizowaniem konferencji, spotkań przedstawicieli jednostek oraz szkoleń dla zatrudnionych w jednostkach podległych. Stąd zrodził się pomysł na drugą gamę usług związanych z eventami. Zamierzam organizować eventy dla małych i średnich firm.

Hobbystycznie uwielbiam fotografować różne motywy natury i architektury, jak również lubię jeździć na rowerze i podrózować.