+48 501 283 461 kontakt@case-centrum.pl

Szkolenia

Oferta szkoleniowa

CASE Centrum Szkoleń i Eventów oferuje dwa rodzaje szkoleń otwarte i zamknięte. W przypadku szkoleń dotyczących programów komputerowych, niezależnie od wybranego rodzaju jest przeprowadzane w formie warsztatowej. Każdy uczestnik pracuje na komputerze/laptopie, który jest zapewniony na czas szkolenia. Umożliwia to samodzielne znajdowanie i stosowanie omawianych zagadnień w czasie szkolenia, jak również utrwalanie zdobytej wiedzy poprzez ćwiczenia praktyczne.

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte organizowane są cyklicznie nie tylko na terenie Warszawy, ale również całej Polski. Na szkolenie można zapisywać się korzystając z formularza „Szkolenia – zapisy”. W celu jak najefektywniejszego skorzystania ze szkolenia grupa liczy do 10 osób. Ceny uczestnictwa podane zostały poniżej w ramach oferowanych szkoleń.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte to oferta przede wszystkim dla firm, które chcą usprawnić i zautomatyzować pracę swojej firmy, podnieść kwalifikacje swoich pracowników lub ich zmotywować do efektywniejszego działania. Nie wykluczamy także możliwości zorganizowania takiego szkolenia dla grupy osób prywatnych. Szkolenia organizowane są, na życzenie, w siedzibie Klienta lub w innym miejscu ustalonym z firmą lub grupą osób, dla której jest organizowane. Ceny tych szkoleń uzgadniane są indywidualnie.

Formalności

Po zgłoszeniu, z uczestnikiem, a w przypadku organizowania szkolenia dla firmy z jej przedstawicielem, podpisywana jest umowa szczegółowo regulująca zasady organizacji szkolenia. Umowa może być podpisana w dwóch różnych formach:

 • dokumentowej poprzez akceptację dokumentu z wykorzystaniem oprogramowania Adobe Sign. Jeśli wybierzesz zawarcie umowy w formie dokumentowej za pomocą Adobe Sign nie wymaga to instalacji dodatkowego oprogramowania,
 • dokumentowej poprzez wymianę skanów podpisanych ręcznie dokumentów. Wówczas po otrzymaniu informacji o wyborze tej formy zawarcia umowy i całkowicie uzupełnionego dokumenty o wszystkie dane (takie jak np. daty, dane osobowe, w tym imienny adres e-mail) nie później niż następnego dnia roboczego, umowa przesyłana jest w formie skanu, który należy wydrukować i podpisać. Po zrobieniu skanu podpisanej umowy należy ją przesłać mailowo.

Oferowane szkolenia

Aktualnie firma CASE Centrum Szkoleń i Eventów oferuje szkolenia otwarte:

Poziom podstawowy

Poziom średnio zaawansowany

 • czas – dwa dni szkoleniowe (16-godzin)
 • szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie mają bądź mają małe doświadczenie w pracy z arkuszem kalkulacyjnym Excel.
 • cena 510 zł netto za osobę

 • czas – dwa dni szkoleniowe (16-godzin)
 • szkolenie dla osób, które poznały i używają MS Excel w pracy zawodowej lub korzystają z arkusza do celów prywatnych.
 • cena 590 zł netto za osobę

Poziom zaawansowany

 • czas – dwa dni szkoleniowe (16-godzin)
 • szkolenie odpowiednie dla osób, które chcą poznać zaawansowane możliwości arkusza
 • cena 650 zł netto za osobę

Cresta Facebook Messenger
Szkolenia – zapisy
close slider